Organistenlijst

Dit is een lijst van professionele concert organisten in Limburg en de aangrenzende regio’s. Deze lijst is bedoeld als hulpmiddel en pretendeert niet volledig te zijn. Correcties en aanvullingen kunt u doorgeven via secretaris@stichting-sol.nl

Léon Berben
www.leonberben.org
leon.berben@googlemail.com

Poppeia Berden
p.sophie.berden@gmail.com

Fabienne Crutzen
crutzenfab@skynet.be

Pieter Dirksen
info@pieterdirksen.nl
www.pieterdirksen.nl

Jeroen Follon
jeroen.follon@gmail.com

Evgeniya Galyan
galyanvanmarsenille@gmail.com
+32 483 38 88 97
https://www.galyanvanmarsenille.be

Laurens Gardeniers
info.laurensgardeniers@gmail.com

Peter Gelissen
Peter.Gelissen@ziggo.nl

Floris van Gils
floris.vangils@bistum-aachen.de

Ute Gremmel-Geuchen
gremmel-geuchen@web.de
https://gremmel-geuchen.de

Pavlina Heckmanns-Ognyanova
ognianovapavlina@hotmail.com

Nils Hellemans
nils.hellemans@icloud.com

Anja Hendrikx
Anja.Hendrikx@t-online.de

Johan Hermans
j.h.o@skynet.be

Theo Hes
theo.hes@hotmail.com

Andreas Hoffmann
kaerschemusiker@gmx.de
www.kaerschemusiker.de

Michael Hoppe
Michael.Hoppe@bistum-aachen.de
http://www.kirchenmusik-im-bistum-aachen.de

Arno Kerkhof
arno.kerkhof@gmail.com

Klaus-C. van den Kerkhoff
kcvdk@posteo.de
https://www.orgeljahr.de/startseite/veranstalter

Stefan Emanuel Knauer
knauer@christkoenig-erkelenz.de

Hans Leenders
hans.leenders@hetnet.nl

Jo Louppen
louppen@hetnet.nl

Fabien Moulaert
moulaert.music@gmail.com

Christine Moraal
christine@moraal.com
www.moraal.com

Ingrid Oomen
ingrid.oomen@freedom.nl

Luc Ponet (B)
forum.musicale@telenet.be
+32 498 28 14 13

Klaas Remerie
k.remerie@home.nl

René Rolle
t.rene.rolle@gmail.com

Matthias Sars
matthiassars@gmail.com
www.matthiassars.eu

Jean-Pierre Steijvers
jpsteijvers@gmail.com

Remy Syrier
syrier1@home.nl

Edward Vanmarsenille
galyanvanmarsenille@gmail.com
 +32 485 86 88 89
https://www.galyanvanmarsenille.be

Marcel Verheggen
info@marcelverheggen.nl

Joost Vermeiren (B)
joost.vermeiren@gmail.com
+32 472 78 59 01

Rob Waltmans
robwaltmans@hotmail.com

Bart Wuilmus
bart.wuilmus@telenet.be

Tjeu Zeijen
tjeuzeijen@gmail.com
06 42223548