Orgelfestival Limburg 2024

Juni

Vrijdag 7 juni – Openingsconcert Orgelfestival Limburg

20:00 | Weert – Fransicus Huis
Aart Bergwerff m.m.v. Santiago Cimadevilla (bandonéon)
Battle of the organs

Zaterdag 8 juni

16:00 | Vaals – Hervormde Kerk
Arno Kerkhof

Zondag 9 juni

15:00 | Vrangendael/Sittard – Christus’ Hemelvaart
Christine Moraal

Maandag 10 juni

20:00 | Mechelen – St. Jan de Doper
Fabien Moulaert m.m.v. Ekaterina Demina (viool)

Woensdag 12 juni

20:00 | Maastricht – St. Jan
?

Donderdag 13 juni

20:00 | Heinsberg (D) – St. Gangolf
Eberhard Lauer

20:00 | Houthem – St. Gerlachuskerk
Remy Syrier m.m.v. Arwen Bouw, viool

Vrijdag 14 juni

20:00 | Geleen – St. Augustinuskerk
Jo Louppen en Tjeu Zeijen

20:00 | Roggel – St. Petruskerk
Bart Jacobs

Zondag 16 juni

16:00 | Nuth – St. Bavokerk
Bram Brandemann

16:00 | Steyl – Missiehuis St. Michaël
Theo Hes m.m.v. Koperensemble

Maandag 17 juni

20:00 | Valkenburg – Nicolaas- en Barbarakerk
?

Dinsdag 18 juni

20:00 | Eys – St. Agathakerk
Michael Utz

Woensdag 19 juni

20:00 | Valkenburg – Nicolaas- en Barbarakerk
?

Donderdag 20 juni

20:00 | Houthem – St. Gerlachuskerk
Pieter Jan Belder

Vrijdag 21 juni

20:00 | Nederweert – St. Lambertuskerk
Ute Gremmel-Geuchen en Heinz-Peter Kortmann
Quatre mains et pieds

Zaterdag 22 juni

15:00 | Lottum – St. Gertrudiskerk
Marcel Verheggen m.m.v. Regula Boeninger (mezzo sopraan)

20:15 | Breust/Eijsden – St. Martinuskerk
Nick Goudkuil

Zondag 23 juni

15:30 | Vrangendael/Sittard – Christus’ Hemelvaart
Ben van Nespen m.m.v. strijkerstrio

Woensdag 26 juni

20:00 | Maastricht – St. Jan
?

Donderdag 27 juni

20:00 | Houthem – St. Gerlachuskerk
Wolfgang Zerer

Vrijdag 28 juni

20:00 | Neeritter – St. Lambertuskerk
Cor Ardesch m.m.v. Loes Geelen (bügel)

20:00 | Wijlre – St. Gertrudiskerk
Léon Berben

Zaterdag 29 juni

15:00 | Geleen – Ontmoetingskerk
Jo Louppen m.m.v. ?
Het orgel verbindt culturen

20:15 | Gronsveld – St. Martinuskerk
Arturo Barba

Zondag 30 juni

15:00 | Overhoven/Sittard – H. Hartkerk
Rémy Syrier

Juli

Dinsdag 2 juli

20:00 | Klimmen – St. Remigiuskerk
Floris van Gils

Woensdag 3 juli

20:00 | Limbricht – Salviuskerkje
Pieter Dirksen

Donderdag 4 juli

20:00 | Houthem – St. Gerlachuskerk
Matteo Imbruno

20:00 | Waldenrath (D) – St. Nikolaus
Alexander Müller m.m.v. Ulrich Thevissen (hoorn)

Vrijdag 5 juli

20:15 | Eckelrade – St. Bartholomeuskerk
Luc Ponet

Zaterdag 6 juli

20:15 | Banholt – St. Gerlachuskerk
Jos Maters m.m.v. Vincent Kusters (bariton)

20:15 | Elsloo – St. Augustinuskerk
Petra Veenswijk

Zondag 7 juli

16:00 | Zonhoven (B) – St. Quintinuskerk
Jan van de Laar

Donderdag 11 juli

20:00 | Houthem – St. Gerlachuskerk
Cor Ardesch m.m.v. Regula Boedinger (mezzosopraan)

Vrijdag 12 juli

20:00 | Voerendaal – St. Laurentiuskerk
Anja Hendrikx, Frans Jespers en Erika Tieleman
Candlelight Concert

20:00 | Weert – Franciscus Huis
Geert Bierling

Zaterdag 13 juli

Open Orgeldag

20:00 – Maastricht | ?
?

Zondag 14 juli – Slotconcert Orgelfestival Limburg

15:00 | Meerssen – Basiliek van het Heilig Sacrament
??

Alle concertgegevens zijn onder voorbehoud.

Laatst bijgewerkt op 16 februari 2024