Concertagenda 2019

April

Dinsdag 2 april
12:00 | Vaals – De Kopermolen
Christine Moraal

Dinsdag 16 april
12:00 | Vaals – De Kopermolen
Guido Maes

Mei

Dinsdag 7 mei
12:00 | Vaals – De Kopermolen
Clemens Oomen

Zondag 19 mei
15:00 | Panningen – Missiehuis
Toon Haagen m.m.v. Corien Kok (Cello)

Dinsdag 21 mei
12:00 | Vaals – De Kopermolen
Jo Louppen

Zondag 26 mei
15:00 | Venray – H. Petrus’ Banden
Anja Hendrikx

15:00 | Echt – Cistercienzer abdij Lilbosch
Christine Moraal

Maandag 27 mei
20:15 | Mechelen – H. Johannes de Doper
Jo Louppen

Donderdag 30 mei
16:00 | Elsloo – H. Augustinus
Jan van Laar

Juni

Dinsdag 4 juni
12:00 | Vaals – De Kopermolen
Marcel Verheggen

Vrijdag 7 juni
19:00 | Würselen (D) – St. Sebastian
Wolfgang Seifen

Maandag 10 juni
16:00 | Maastricht – H. Martinus
Nick Goudkuil

Dinsdag 11 juni
20:00 | Panningen – Missiehuis
Tannie van Loon

Donderdag 13 juni
20:00 | Houthem – St. Gerlachus
Jos Maters en Martien de Vos

Dinsdag 18 juni
12:00 | Vaals – De Kopermolen
Anne Froidebise

— Begin Orgelfestival Limburg —

Vrijdag 28 juni
20:00 | Roermond – H. Christoffel Kathedraal
Jean-Pierre Steijvers m.m.v. Lei Wang (viool) en Jan Baerts (cello)

Zondag 30 juni
15:00 | Limbricht – Oude Salviuskerkje
Remy Syrier

16:00 | Steyl – Missiehuis
Theo Hes m.m.v. Nienke Nasserian (mezzosopraan) en Bas van Gestel (trompet)

Juli

Dinsdag 2 juli
12:00 | Vaals – De Kopermolen
Hans Leenders

20:00 | Klimmen – H. Remigius
Jo Louppen m.m.v. Patrick Heckmanns (viool) en Capella sine Nomine

Woensdag 3 juli
20:00 | Geulle – H. Martinus
Hans-Georg Reinertz m.m.v. Schola Cantorum Mechelen o.l.v. Ingrid Oomen-de Bruin

20:00 | Venlo – H. Martinus
Tina Christiansen m.m.v. gemengd koor Cantate Horst

Donderdag 4 juli
20:00 | Houthem – H. Gerlachus
Remy Syrier m.m.v. Ralf Henssen (baroktrompet)

Zaterdag 6 juli (gewijzigd, was vrijdag 5 juli)
20:00 | Noorbeek – H. Brigida
Clemens Oomen

Zondag 7 juli
16:00 | Kerkrade – Rolduc
Marcel Verheggen m.m.v. Dirk Luijmes (harmonium), Raphaela Danksagmüller (duduk) en Studium Chorale

Maandag 8 juli
20:00 | Susteren – H. Amelberga Basiliek
Pieter Dirksen

Dinsdag 9 juli
20:00 | Maastricht – Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
Marcel Verheggen m.m.v. Studium Chorale

20:00 | Roermond – Caroluskapel
Jean-Pierre Steijvers m.m.v. Schola Gregoriana Feminea Tongeren o.l.v. Jan Peeters

Woensdag 10 juli
20:00 | Sittard-Vrangendael – Christus’ Hemelvaart
Remy Syrier

Donderdag 11 juli
20:00 | Houthem – H. Gerlachus
Tineke Steenbrink m.m.v. Judith Steenbrink (barokviool)

Vrijdag 12 juli
12:30 | Maastricht – Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek (koororgel)
Bart Rodyns m.m.v. Sarah van Mol (sopraan)

20:00 | Geleen – H. Augustinus
Tjeu Zeijen m.m.v. Harry Ries (trombone)

20:00 | Weert – Franciscus Huis
Jean-Pierre Steijvers

Zondag 14 juli
16:00 | Kerkrade – H. Lambertus
Jo Louppen

16:00 | Meerssen – Basiliek v/h Heilig Sacrament
František Vaníček

Dinsdag 16 juli
12:00 | Vaals – De Kopermolen
Luc Ponet

20:00 | Maastricht – H. Servaas Basiliek
Hans Leenders m.m.v. Blazersensemble Zuidenwind

20:00 | Panningen – Missiehuis
Theo Jellema

Woensdag 17 juli
20:00 | Lanaken (B) – St. Servaas
Arno Kerkhof m.m.v. Bianca Lenssen (sopraan) en Isabelle Verachtert, (barokviool)

Donderdag 18 juli
20:00 | Houthem – H. Gerlachus
Wolfgang Zerer

Vrijdag 19 juli
12:30 | Maastricht – H. Martinus
Poppeia Berden m.m.v Eva Diederix (sopraan)

20:00 | Wijlre – H. Gertrudis
Tommy van Doorn

Zaterdag 20 juli
09:30 | Vertrek Roggel
SOL Orgelbustocht 1

20:15 | Roggel – H. Petrus
Geert Bierling

Zondag 21 juli
16:00 | Lottum – H. Gertrudis
Hayo Boerema m.m.v. Bram Trouwborst (bas) en Maurice van Dijk (trompet)

16:00 | Kerkrade – H. Lambertus
Dirk Luijme

Dinsdag 23 juli
20:00 | Maastricht – Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
Christopher Holman m.m.v. Cynthia Holman (sopraan)

20:00 | Roermond – O.L.V. Munsterkerk
Rie Hiroe

Woensdag 24 juli
13:00 | SOL Orgelwandeltocht

20:00 | Millen (B) – St. Stefanus
Jeroen Follon m.m.v. Lien Bervoets (sopraan) en Hedwig Lenaerts (alt)

Donderdag 25 juli
20:00 | Noorbeek – H. Brigida
Willem Hörmann

20:00 | Sittard-Vrangendael – Christus’ Hemelvaart
Poppeia Berden m.m.v. Eva Diederix (sopraan)

Vrijdag 26 juli
12:30 | Maastricht – Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek (koororgel)
Vincent van Laar

Zaterdag 27 juli
20:00 | Vaals – Hervormde Kerk
Christine Moraal m.m.v. Amy Schillings (sopraan)

Zondag 28 juli
16:00 | Meerssen – Basiliek v/h Heilig Sacrament
Rob Waltmans m.m.v. Fenna Ograjensek (sopraan), Willy Bessems (hoorn), Raf Bessems (slagwerk) en Pure Passion (dans)
De vijf zintuigen

16:00 | Nuth – H. Bavo
Bas de Vroome m.m.v. Marijke Schaap (viool)

Maandag 29 juli
20:00 | Echt – H. Landricus
Yves Rechsteiner m.m.v. Henri-Charles Caget (percussie)

20:15 | Mechelen – H. Johannes de Doper
Johan Herman

Dinsdag 30 juli
20:00 | Maastricht – H. Servaas Basiliek
Sophie Rétaux

Woensdag 31 juli
20:00 | Lanaken (B) – St. Servaas
Riccardo Sabatini m.m.v. Arno Kerkhof

Augustus

Donderdag 1 augustus
20:00 | Noorbeek – H. Brigida
Axel Wilberg

Vrijdag 2 augustus
12:30 | Maastricht – H. Servaas Kapel
Jo Louppen

20:00 | Voerendaal – H. Laurentius
Anja Hendrikx, Rob Waltmans, Frans Jespers en Erika Tieleman

Zaterdag 3 augustus
09:30 | Vertrek Gronsveld
SOL Orgelbustocht 2

20:15 | Gronsveld – H. Martinus
Aniko Koroknai

Zondag 4 augustus
16:00 | Heinsberg (D) – St. Gangolf
Bob Gallagher

16:00 | Zonhoven (B) – St. Quintinus
Niels Hellemans

20:00 | Maastricht – H. Martinus
René Rolle en Jan Harmsen

Maandag 5 augustus
20:15 | Eckelrade – H. Bartholomeus
Hans Leenders m.m.v. Vincent Kusters (zang)

Dinsdag 6 augustus
12:00 | Vaals – De Kopermolen
Matthias Sars

20:00 | Maastricht – Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
Andreas Liebig

20:00 | Roermond – H. Christoffel Kathedraal
Wim Diepenhorst

Woensdag 7 augustus
20:00 | Eys – H. Agatha
Arno Kerkhof m.m.v. Bianca Lenssen (sopraan)

Donderdag 8 augustus
20:00 | Houthem – H. Gerlachus
Margreeth Chr. de Jong en Albert Clement

Vrijdag 9 augustus
12:30 | Maastricht – Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek (koororgel)
Marcel Verheggen m.m.v. Regula Boeninger (sopraan)

20:00 | Waldenrath (D) – H. Nikolaus
Heiner Oepen

Zaterdag 10 augustus
SOL Open Orgeldag

20:15 | Eckelrade – H. Bartholomeus
Eric van der Kolk

20:00 | Kerkrade – Abdij Rolduc
Tjeu Zeijen m.m.v. Cyrus Allyar (trompet)

Zondag 11 augustus
16:00 | Elsloo – H. Augustinus
Tjeu Zeijen m.m.v. Heidi Pittie (sopraan)

— Einde Orgelfestival Limburg —

Dinsdag 13 augustus
20:00 | Maastricht – H. Servaas Basiliek
Luc Ponet m.m.v. Alexander Ponet (slagwerk)

Dinsdag 20 augustus
12:00 | Vaals – De Kopermolen
Fabienne Crutzen

Zondag 25 augustus
17:00 | Aachen (D) – St. Adalbert
Lionel Rogg

September

Dinsdag 3 september
12:00 | Vaals – De Kopermolen
Pascale Dossogne

Vrijdag 13 september
20:00 | Neeritter – H. Lambertus
Laurens Gardeniers

Zaterdag 14 september
Nationale Orgeldag/Open Monumentendag

13:00 – Orgelkennismakingstocht Geleen/Sittard/Limbricht
Organisten: Tjeu Zeijen; Anja Hendrikx; Roy Jaspers
Een activiteit georganiseerd door een samenwerking van de Orgelkringen van Geleen, Vrangendael/Sittard, en Limbricht; op hun resp. orgel en door hun resp. vaste organist.

Dinsdag 17 september
12:00 | Vaals – De Kopermolen
Jean-Pierre Steijvers

Oktober

Dinsdag 1 oktober
12:00 | Vaals – De Kopermolen
Leon Berben

Dinsdag 15 oktober
12:00 | Vaals – De Kopermolen
Clara Rücker

November

December